  • Mfr # 1017W84S-WH
  • Zoro # G1973883
Width
96"
Depth
48"
Height
84"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
1017W84S-WH
Width
96"
Depth
48"
Height
84"