  • Mfr # 12SMC0625
  • Zoro # G3759023
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shank Dia.
1.25 in
Clamping Length
1.87 in
Bore Dia.
0.625 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
12SMC0625
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Shank Dia.
1.25 in
Clamping Length
1.87 in
Bore Dia.
0.625 in