  • Mfr # ES14-2W1120
  • Zoro # G816237345
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ES14-2W1120
Country of Origin
China
Description
S14 / Omni-Directional / LED Light Bulb / 2 W / 120 V / 180 lm / 320 Deg / 2700 K / 80 CRI / 90 lm/W / 0.7 pf / 0.019 A / E26 Base / 15,000 Hrs. / Wet Rated / UL / Fully Enclosed Suitable / Clear Glass Body / LED Filaments