Evga SuperNOVA 650 GQ 650W 80 PLUS Gold ATX12V & EPS12V Power Supply 210-GQ-0650-V1
SuperNOVA 650 GQ 650W 80 PLUS Gold ATX12V & EPS12V Power Supply (Discontinued)
  • Mfr # 210-GQ-0650-V1
  • Zoro # G6337223
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
210-GQ-0650-V1
Country of Origin
Switzerland
Dimensions
Width
5.9"
Height
3.3"
Depth
6.5"
Details
Output Power
650 W
Product Type
Power Supply
Description
SuperNOVA 650 GQ 210-GQ-0650-V1 650W 80 PLUS Gold ATX12V & EPS12V Power Supply w/ Active PFC