  • Mfr # FA-126A.120
  • Zoro # G4823253
/ea
Key Features
Finish
Satin
Wrench Material
Alloy Steel
Capacity
80 mm to 120 mm
Application
Nuts and Side Holes
Standards
Federal Specification GGG-W-665C
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FA-126A.120
Country of Origin
Taiwan, Province of China
Dimensions
Pin Dia.
6 mm
Overall Length
13 1/2 in
Hook Thickness
13/32 in
Pin Length
Pin Diameter
Details
Item
Hinged Pin Spanner Wrench
Finish
Satin
Wrench Material
Alloy Steel
Capacity
80 mm to 120 mm