  • Zoro # G709146891
/ea
Key Features
Type
C - Cylindrical Bore
Lubrication
Standard Lubrication
Outside Dia.
1.5748 in
Width
0.689 in
Bore Dia.
0.6693 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
3203 BD 2Z TVH
Zoro #
G709146891
UPC #
Country of Origin
Slovakia
Dimensions
Outside Dia.
1.5748 in
Width
0.689 in
Bore Dia.
0.6693 in