  • Mfr # 093W404N10S14
  • Zoro # G603528229
Series
40 Series
Finish
Plain
Color
Gray
Overall Height
36 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
093W404N10S14
Overall Height
36 mm
Mounting Hole Diameter
9 mm
For Slot Width
10 mm
Fastener Thread Size
M8
Overall Width
36 mm
Fastener Thread Length
20 mm
Overall Length
38 mm