  • Mfr # 093W806N10S10
  • Zoro # G003528218
Series
40 Series
Finish
Plain
Overall Height
57 mm
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
093W806N10S10
Overall Height
57 mm
Mounting Hole Diameter
9 mm
Fastener Thread Size
M8
Fastener Thread Length
25 mm
Overall Length
62.3 mm
Overall Width
57 mm
For Slot Width
10 mm