  • Mfr # FK22X54.5X1A-M8-12
  • Zoro # G722596529
Nominal Width
22 in
Nominal Filter Size
22 x 54.5 x 1 in
Actual Filter Size
22 x 54.5 x 0.75 in
Nominal Height
54-1/2 in
Air Filter Capacity
Standard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FK22X54.5X1A-M8-12
Nominal Width
22 in
Nominal Filter Size
22 x 54.5 x 1 in
Actual Filter Size
22 x 54.5 x 0.75 in