  • Zoro # G112185531
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G112185531
UPC #
Country of Origin
Italy
Details
Item
General Purpose Relay
Description
General Purpose Relay, DPDT 10A, 120V AC coil, AgNi contact, lockable test button, LED and mech. Indicator