  • Mfr # FSG.VG130.1126.5F20T
  • Zoro # G712124824
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
130 mm
Body Material
Aluminium anodized
Length
1126 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FSG.VG130.1126.5F20T
Country of Origin
China
Dimensions
Width
130 mm
Length
1126 mm
Details
Body Material
Aluminium anodized
Description
Area gripper FSG 1126 mm x 130 mm