  • Mfr # FSG.VG130.988.5F20T
  • Zoro # G312124903
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Body Material
Aluminium anodized
Length
988 mm
Width
130 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FSG.VG130.988.5F20T
Country of Origin
China
Dimensions
Length
988 mm
Width
130 mm
Details
Body Material
Aluminium anodized
Description
Area gripper FSG 988 mm x 130 mm