  • Mfr # FSG.PG130.1265.5F20T
  • Zoro # G212124997
Width
130 mm
Length
1265 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
FSG.PG130.1265.5F20T
Width
130 mm
Length
1265 mm
Description
Area gripper FSG 1265 mm x 130 mm