  • Mfr # FSG.PG130.1265.5C02C6
  • Zoro # G912124969
Length
1265 mm
Maximum Pressure
87 psi
Width
130 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
FSG.PG130.1265.5C02C6
Country of Origin
Germany
Dimensions
Length
1265 mm
Width
130 mm
Details
Maximum Pressure
87 psi
Description
Area gripper FSG 1265 mm x 130 mm