  • Mfr # FSG.PG130.711.5F20C4
  • Zoro # G412124872
Length
711 mm
Maximum Pressure
87 psi
Width
130 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
FSG.PG130.711.5F20C4
Length
711 mm
Width
130 mm
Maximum Pressure
87 psi
Description
Area gripper FSG 711 mm x 130 mm