Condensate Drain Pan For - Part No Fisdm10W1S
Mfr # FISDM10W1S
Zoro # G202271588
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
FISDM10W1S
Country of Origin
United States
Description
Evaporator Pan;120V, 1000W, 8.34 Amp, 7-1/2 Qt;13" X 10" X 4", Stainless Steel;Evap Rate 10 Gal Day;W/ Hi-Limt, Float Switch And 3Ft Cord;20 Guage Ss;Ul & Nsf Approved