  • Mfr # XU-A60-FLR-YEL-T-A-CAS-GG
  • Zoro # G3628602
Shape
Flower
Width
60"
Length
60"
Height
30.37"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
XU-A60-FLR-YEL-T-A-CAS-GG
Width
60"
Length
60"
Height
30.37"
Depth
60"
Shape
Flower
Tabletop Color
Yellow
Type
Standard Height Adjustable Leg - Activity Table
Color
Yellow
Surface Material
Description
Activity Table, Flower Shape,Yellow, 60 In.
  • Flower Shaped Activity Table
  • Shape encourages creative interaction
  • Scratch and Stain Resistant Surface
  • 1.125" Thick Thermal Fused Yellow Laminate Top
  • Legs Adjust in 1" Increments