  • Mfr # XU-A60-FLR-YEL-T-P-CAS-GG
  • Zoro # G3628620
Shape
Flower
Width
60"
Length
60"
Height
25.37"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
XU-A60-FLR-YEL-T-P-CAS-GG
Width
60"
Length
60"
Height
25.37"
Depth
60"
Shape
Flower
Tabletop Color
Yellow
Color
Yellow
Type
Height Adjustable Short Leg Activity Table
Surface Material
Description
Activity Table,Flower Shape,Yellow,60 In.
  • Flower Shaped Activity Table
  • Shape encourages creative interaction
  • Recommended Grade Level: Preschool
  • Recommended Seating Capacity: 6 Children
  • Scratch and Stain Resistant Surface
  • 1.125" Thick Thermal Fused Yellow Laminate Top
  • Legs Adjust in 1" Increments