  • Mfr # XU-MAHTB-2442-TR24-GG
  • Zoro # G3632662
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Rectangle
Width
24"
Length
42"
Height
31.125"
Tabletop Material
Laminate
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
XU-MAHTB-2442-TR24-GG
Country of Origin
China
Dimensions
Width
24"
Length
42"
Height
31.125"
Depth
42"