  • Mfr # YT-WTFT18X72-TBL-GG
  • Zoro # G3628709
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Shape
Rectangle
Width
18"
Length
72"
Height
30.25"
Tabletop Material
Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
YT-WTFT18X72-TBL-GG
Country of Origin
China
Dimensions
Width
18"
Length
72"
Height
30.25"
Depth
72"
Details
Item
Training Table
Shape
Rectangle
Tabletop Material
Wood
Tabletop Color
Wood Grain
Frame Material
Steel
Finish
Black Powder Coat
Assembled/Unassembled
Assembled
Material
Color
Natural
Type
Folding Training/Seminar Table
Surface Material
Description
Fold Training Table,Wood,18"x72"