  • Mfr # 4-CH-31320-24-RED-WD-GG
  • Zoro # G2794524
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Red
Height
24.75 in
Seat Height
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
4-CH-31320-24-RED-WD-GG
Country of Origin
China
Dimensions
Height
24.75 in
Seat Height
24 in