  • Mfr # XU-A42-RND-GY-H-P-GG
  • Zoro # G3624910
Width
42"
Length
42"
Height
25.25"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
XU-A42-RND-GY-H-P-GG
Width
42"
Length
42"
Height
25.25"
Depth
42"
Tabletop Color
Grey
Finish
Gray Laminate
Type
Height Adjustable Short Leg Activity Table
Description
Activity Table,Round,Gray,42 In.
  • Popular Round Activity Table
  • Recommended Grade Level: Preschool - 2nd Grade
  • Recommended Seating Capacity: 5 Children
  • Scratch and Stain Resistant Surface
  • 1.25" Thick High Pressure Grey Laminate Top
  • Legs Adjust in 1" Increments