BC10M800BC FLEX-HONE, 0.394" (10mm) bore, 8" OAL, 800 Grit, Boron Carbide (BC)
  • Mfr # BC10M800BC
  • Zoro # G9929976
Abrasive Material
Boron Carbide
Overall Length
8
Bore dia.
10mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BC10M800BC
Overall Length
8
10mm