  • Zoro # G116124338
Outside Dia.
21.2 mm
Thread Size
PG16
Dimension B
1.16 in
Dimension C
0.51 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Zoro #
G116124338
Outside Dia.
21.2 mm
Thread Size
PG16
Dimension B
1.16 in
Dimension C
0.51 in
Dimension WS
1.06 in
Dimension I
0.67 in
Nominal Size
1/2 in
Dimension D
1.81 in