  • Zoro # G916124132
/ea
Key Features
Color
Grey
Dimension D
2.76 in
Dimension C
0.31 in
Clamp Range
Dimension WS2
1.14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Zoro #
G916124132
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Dimension D
2.76 in
Dimension C
0.31 in
Dimension WS2
1.14 in
Dimension B
1.32 in
Thread Size
M25 x 1.5
Dimension I
0.63 in
Dimension WS1
1.06 in
Outside Dia.
21.2 mm