  • Zoro # G116125175
Outside Dia.
21.2 mm
Thread Size
M25 x 1.5
Dimension B
1.16 in
Dimension F
2.43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G116125175
Outside Dia.
21.2 mm
Thread Size
M25 x 1.5
Dimension B
1.16 in
Dimension F
2.43 in
Dimension E
2.13 in
Dimension WS
1.06 in
Dimension I
0.55 in
Dimension C
0.51 in