  • Mfr # FBOEL1365-30
  • Zoro # G810544470
/ea
See details
Key Features
Voltage
240
Color
Black
Width
30"
Height
51.2"
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FBOEL1365-30
Country of Origin
China
Dimensions
Width
30"
Height
51.2"
Depth
23.5"
Length (In.)
30"
Details
Item
Forno 30" Built-In Double Wall Oven