  • Mfr # FFSGS6460-36
  • Zoro # G410544450
/ea
Key Features
Voltage
120
Width
36"
Height
28"
Depth
38"
Material
Stainless Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FFSGS6460-36
Country of Origin
China
Dimensions
Width
36"
Height
28"
Depth
38"
Length (In.)
36"
Counter Height
35.5" to 36.5"
Details
Item
FORNO Capriasca 36" Freestanding French Door Gas Range