  • Mfr # FFRBI1805-33SB
  • Zoro # G010544447
/ea
See details
Key Features
Refrigerator Style
Side by Side
Refrigerator Item
FORNO Salerno 33" Side-by-Side Stainless Steel Refrigerator
Overall Depth
25"
Width
32.9"
Overall Height
70.1"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
FFRBI1805-33SB
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Depth
25"
Width
32.9"
Overall Height
70.1"
Length
32.9"
Details
Refrigerator Style
Side by Side
Refrigerator Item
Voltage
115V