  • Zoro # G602076486
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Type
A/C Service Kits
Features
Expansion Valve Outlet Type
Sealing Washer
Compressor Oil Included
Included
Receiver Drier/accumulator Diameter In
1.375 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
30069SK
Zoro #
G602076486
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
1.375 in
Receiver Drier/accumulator Outlet Fitting Size In
0.486 in
Receiver Drier/accumulator Length In
13.63 in