  • Zoro # G114378368
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Drill Bit Material
Solid Carbide
Overall Length
114 mm
Shank Dia.
8 mm
Number of Flutes
2
Shank Type
DIN 6535 HA to h6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G114378368
UPC #
Country of Origin
Germany
Dimensions
Overall Length
114 mm
Shank Dia.
8 mm