  • Zoro # G321904251
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Cover Material
Chloroprene - Type A
Color
Black
Min. Bend Radius
2 in
Tube Material
Chloroprene - Type A
Temp. Range
-34° F to +121° F
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G321904251
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Min. Bend Radius
2 in
Outside Dia.
2.19 in
Hose Inside Dia.
2 in
Details
Cover Material
Color
Black
Tube Material
Temp. Range
-34° F to +121° F
Vacuum Rating
3 in Hg
Working Pressure (PSI)
5 psi