  • Mfr # GRH-2448-96
  • Zoro # G0383140
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Width
48"
Depth
24"
Gauge
16
Height
96"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GRH-2448-96
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48"
Depth
24"
Height
96"
Details
Item
Greenholuse Shelving,24x48x96",5 Shelves