  • Mfr # GR-2436-96
  • Zoro # G0459538
/ea
See details
Key Features
Color
Charcoal Gray
Shelf Capacity
400 lb.
Number of Shelves
5
Gauge
16
Width
36"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GR-2436-96
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36"
Height
96"
Depth
24"
Details
Item
Open Storage Shelving Unit,24"x36"x96"