  • Mfr # GR-2448-72
  • Zoro # G0459160
/ea
See details
Key Features
Color
Charcoal Gray
Shelf Capacity
400 lb.
Number of Shelves
4
Width
48"
Depth
24"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
GR-2448-72
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
48"
Depth
24"
Height
72"
Details
Item
Open Storage Shelving Unit,24"x48"x72"