  • Mfr # GR-3036-96
  • Zoro # G0459300
/ea
Key Features
Color
Charcoal Gray
Shelf Capacity
400 lb.
Number of Shelves
5
Width
36"
Height
96"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GR-3036-96
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36"
Height
96"
Depth
30"
Details
Item
Open Storage Shelving Unit,30"x36"x96"