TUBING-0.875-0.265-26.000-13.0-NPVC-BLACK,
  • Mfr # 007298
  • Zoro # G606980345
Free Shipping & Returns
Key Features
Color
Black
Inside Dia.
0.875"" (22.225 mm)
Inside Length
26.000"" (660.40 mm)
Wall Thickness
0.265"" (6.731 mm)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
007298
Country of Origin
United States
Dimensions
Inside Dia.
0.875"" (22.225 mm)
Inside Length
26.000"" (660.40 mm)
Wall Thickness
0.265"" (6.731 mm)