  • Mfr # GRI129-18-2PK-ZORO
  • Zoro # G315718154
Color
Blue / Silver / Black
Squeegee Blade Material
Natural Rubber / Steel / Plastic
Squeegee Blade Width
5 in
Depth
1 in
Length
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GRI129-18-2PK-ZORO
Dimensions
Squeegee Blade Width
5 in
Depth
1 in
Length
18 in