  • Mfr # GRI182-60-6PK-ZORO
  • Zoro # G715718150
Color
Blue
Material
Microfiber
Overall Width
60 in
Length
1 in
Depth
5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
GRI182-60-6PK-ZORO
Dimensions
Overall Width
60 in
Length
1 in
Depth
5 in