  • Mfr # GT-F12BZ-2PK
  • Zoro # G822065376
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23.8 in
Height
1.25 in
Voltage
120 V
Length
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GT-F12BZ-2PK
Zoro #
G822065376
UPC #
8.54904E+11
Country of Origin
Thailand
Dimensions
Width
23.8 in
Height
1.25 in
Length
12 in
Details
Item
LED Flat Panel
Color
Bronze
Voltage
120 V