  • Mfr # NC12C16-ST2
  • Zoro # G401864581
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
16 in
Depth
8 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
NC12C16-ST2
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
16 in
Depth
8 in
Height
12 in