  • Mfr # NC24C16-SE1
  • Zoro # G721857089
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
NC24C16-SE1
Country of Origin
United States
Description
Heavy Duty Narcotics Cabinet, Single Door,E LOCK, 2 Shelves, 24 in H x 8 in D x 16 in W. Beige Paint. (Replaces 2703E)