  • Mfr # SAA0200-C3
  • Zoro # G7213126
Cutter Dia.
1.0000" (1)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SAA0200-C3
Cutter Dia.
1.0000" (1)
Overall Length
0.0200"
Minor Diameter
0.3750" (3/8)
Cutter Width
0.0200"
Description
1.0000" (1) Cutter DIA x 0.0200" Width CarbideSlitting Saw , 20 Flutes, AlTiN Coated