  • Mfr # SAW0180-C3
  • Zoro # G7174897
Cutter Dia.
2.0000" (2)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SAW0180-C3
Cutter Dia.
2.0000" (2)
Overall Length
0.0180"
Cutter Width
0.0180"
Minor Diameter
0.5000" (1/2)
Description
2.0000" (2) Cutter DIA x 0.0180" Width CarbideSlitting Saw , 40 Flutes, AlTiN Coated