  • Mfr # SAW0312-C3
  • Zoro # G7176050
Cutter Dia.
2.0000" (2)
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SAW0312-C3
Cutter Dia.
2.0000" (2)
Overall Length
0.0312" (1/32)
Cutter Width
0.0312" (1/32)
Minor Diameter
0.5000" (1/2)
Description
2.0000" (2) Cutter DIA x 0.0312" (1/32) Width CarbideSlitting Saw , 40 Flutes, AlTiN Coated