  • Mfr # CPMZ-040-063
  • Zoro # G9089766
/ea
Key Features
System of Measurement
Metric
Material
Carbon Steel
Finish
Zinc Plated
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CPMZ-040-063
Country of Origin
Multiple
Dimensions
Pin Diameter
5 mm
Shank Length
64 mm
Details
Item
Cotter Pin
System of Measurement
Metric
Material
Carbon Steel
Finish
Zinc Plated
Description
Cotter Pin,M4 x 63mm,Carbon Steel,Zinc