  • Mfr # CPMZ-050-045
  • Zoro # G9089888
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
CPMZ-050-045
Pin Diameter
6 mm
Shank Length
46 mm
Description
Cotter Pin,M5 x 45mm,Carbon Steel,Zinc