  • Zoro # G8852589
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
4.35 in
Length
8.85 in
Weight
0.26 lbs
Height
3.2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G8852589
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
4.35 in
Length
8.85 in
Height
3.2 in