  • Zoro # G002292752
/ea
Key Features
Features
3.5 in wc; 3 in to 7 in wc Adjustment
Fits Brand
Hobart
Length
2.75 in
Height
1.25 in
Width
1.50 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Zoro #
G002292752
UPC #
Country of Origin
Mexico
Dimensions
Length
2.75 in
Height
1.25 in
Width
1.50 in
Details
Item
Pressure Regulator
Features
Fits Brand
Hobart
Fluid Type
Natural Gas
Description
Nat Gas , 3.5" Wc, Adj 3" To 7" Wc,;For Lp To Nat Conversion On Robertshaw 700 Series Valves