Zoro # G902281825
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fits Brand
Hobart
Length
13 in
Height
1.75 in
Width
8.25 in
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
Zoro #
G902281825
UPC #
Country of Origin
Unknown
Dimensions
Length
13 in
Height
1.75 in
Width
8.25 in